www.cvonline.hu

AUTÓFÉNYEZŐ (5886)

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

Feladatok:
•Festék- és lakkszóró berendezések működtetése, védőrétegek iparcikkekre vagy szerkezetekre történő felvitele érdekében.
•a) a kezelendő felületek előkészítése, a zsír- és egyéb szennyeződések, valamint a rozsda eltávolítása;
•b) gépkocsik, tehergépkocsik és egyéb járművek festése, lakk- és egyéb védőbevonat felvitele;
•c) festék, valamint védő zománc- vagy lakkbevonat felvitele fémből, fából és egyéb anyagból készült iparcikkekre, többnyire kézi festékszóró berendezés segítségével;
•d) a fentiekhez kapcsolódó feladatok ellátása;

Elvárások:
•szakirányú iskolai végzettség
•alap szintű számítástechnikai ismeretek
•„B” kategóriás jogosítvány
•szakmai tapasztalat
•precíz, pontos munkavégzés

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Autó márkakereskedés

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig