www.cvonline.hu

Autóbuszvezető (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Személyszállítással foglalkozó cég „D” kategóriával rendelkező

Autóbuszvezető

kollégákat keres Székesfehérvár és környékéről.

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen rövid önéletrajzzal vagy a 06-20-215-6767 telefonszámon (H-P 09:00-17:00 között).

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Buszsofőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Szerelő munkatárs - Székesfehérvár

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Székesfehérvár

Gépkezelő operátor - Székesfehérvár

Work Force Kft.

Üvegipari termékek készítésével foglalkozó part...
Magyarország

RÉSZLEGVEZETŐ - SZÉKESFEHÉRVÁR

H&M Hennes & Mauritz Kft.

RÉSZLEGVEZETŐ A H&M-nél részlegvezetőként a...
Székesfehérvár, Fejér