www.cvonline.hu
Autóbuszvezető-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4736)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1066870

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

AUTÓBUSZVEZETŐKET

székesfehérvári munkavégzésre

Feladatok:
- székesfehérvári helyi járatú autóbuszok vezetése és a hozzá kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárás:
- Érvényes 'D' kategóriás vezetői engedély
- 'D' kategóriára érvényes GKI kártya
- PÁV II. engedély
- Két műszakos (4+2) munkarend vállalása

- Egészségügyi alkalmasság

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.