www.cvonline.hu
Autóbuszvezető GKI tanfolyammal (Referenciaszám: PJ4702)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1061954
lejárt

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

AUTÓBUSZVEZETŐKET - GKI TANFOLYAM BIZTOSÍTÁSÁVAL

budapesti munkavégzésre

Elvárás:

- Érvényes 'D' kategóriás vezetői engedély
- PÁV I. vagy II.
- Kétműszakos munkarend(állandó délelőttös vagy délutános műszak) vállalása

- Egészségügyi alkalmasság
- Ingyenes GKI tanfolyamhoz köthető tanulmányi szerződés vállalása

Előnyt jelent: Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Munkavégzés helye: Budapest

Amit megbízónk kínál:

- A 'D' kategóriához szükséges GKI tanfolyam teljes költségének átvállalása

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés
- Vidéki munkavállalók számára szállástámogatás egy éven keresztül

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, küldje el önéletrajzát csatolva, vagy elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím) az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Szállodai szobalány, takarító / Ügyeleti takarító, hölgy és férfi munkaerő / Szállodai gondnoknő

Benusz Kft.

   Szállodai szobalány, takarító / Ügyeleti ta...
Budapest

Könnyű fizikai munka Megváltozott Munkaképességűeknek!

Work Force Kft.

Könnyű fizikai munka Megváltozott Munkaképesség...
Magyarország

MMK-s szórólapozás

Megváltozott Munkaképsességű munkatársakat kere...