www.cvonline.hu
Autóbuszvezető GKI tanfolyammal (Referenciaszám: PJ4702)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1061954
lejárt

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

AUTÓBUSZVEZETŐKET - GKI TANFOLYAM BIZTOSÍTÁSÁVAL

budapesti munkavégzésre

Elvárás:

- Érvényes 'D' kategóriás vezetői engedély
- PÁV I. vagy II.
- Kétműszakos munkarend(állandó délelőttös vagy délutános műszak) vállalása

- Egészségügyi alkalmasság
- Ingyenes GKI tanfolyamhoz köthető tanulmányi szerződés vállalása

Előnyt jelent: Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Munkavégzés helye: Budapest

Amit megbízónk kínál:

- A 'D' kategóriához szükséges GKI tanfolyam teljes költségének átvállalása

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés
- Vidéki munkavállalók számára szállástámogatás egy éven keresztül

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, küldje el önéletrajzát csatolva, vagy elérhetőségeit (név, telefonszám, e-mail cím) az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Betanított munkás

Trenkwalder Kft

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partne...
Pest

Call center agent (Norvég és Angol nyelvtudással)

Nemzetközi hátterű, felépülőben lévő partnercég...
Budapest

Call center agent (Francia és Angol nyelvtudással)