www.cvonline.hu

Autóbuszvezető (Csömör)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Pest, Budapest, Csömör
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Személyszállítással foglalkozó cég „D” kategóriával rendelkező

Autóbuszvezető

kollégákat keres Csömör és környékéről.

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen rövid önéletrajzzal vagy a 06-70-378-8486 telefonszámon (H-P 09:00-17:00 között).

Helyek Pest
Budapest
Csömör
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Buszsofőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Pénztáros - Hitelügyintéző - Csömör

Euronics Műszaki Áruházlánc / Vöröskő Kft.

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több...
Csömör, Pest, Budapest

Color Tours Kft.

A Color Tours Kft. menetrend szerinti személysz...
Budapest, Pest

Buszvezető - Németország (Referenciaszám: NA-2243)

Man at Work Kft.

Feladatok: Németországi partnerünk buszvezető k...
Külföld, Németország