www.cvonline.hu

Autóbusz vezető Németország

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Egy kiemelt ügyfelünknek keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távra, Németországba

AUTÓBUSZ VEZETŐKET

Munkavégzés helye: Németország, München, Augsburg
Munkavégzés kezdete: azonnal

Az Ön feladatai:

  • utasok szállítása
  • jegykiadás

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs német nyelvtudás
  • releváns munkatapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jogosítvány D és DE kategória

Ajánlatunk:

  • munkabér 1.550€ nettó/hó, 1-es adókategóriában, és kb 1700 euró nettó/hó 3-as adókategóriában
  • német munkaszerződés
  • adózást és szociális ellátási ügyeket az izlandi munkaadó intézi
  • szabadság
  • túlóra, éjszakai pótlék, üdülési támogatás, karácsnyi jutalom, hűségbónusz
  • szállás keresésben részt vesz a német munkáltató, első 3 hónapban támogatja a szállás költségekben a munkavállalót 50% – ban.

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?