www.cvonline.hu

Autóbusz vezető Németország

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Németország, München, Augsburg
Munkavégzés kezdete: azonnal

Egy kiemelt ügyfelünknek keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távra, Németországba

AUTÓBUSZ VEZETŐKET

Az Ön feladatai:
– utasok szállítása
– jegykiadás

Amit Öntől várunk:
– kommunikációs német nyelvtudás
– releváns munkatapasztalat
– önálló munkavégzés
– jogosítvány D és DE kategória

Ajánlatunk:

– munkabér 1.550€ nettó/hó, 1-es adókategóriában, és kb 1700 euró nettó/hó 3-as adókategóriában

– német munkaszerződés
– adózást és szociális ellátási ügyeket az izlandi munkaadó intézi

– szabadság

– túlóra, éjszakai pótlék, üdülési támogatás, karácsnyi jutalom, hűségbónusz

– szállás keresésben részt vesz a német munkáltató, első 3 hónapban támogatja a szállás költségekben a munkavállalót 50% – ban.

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!