www.cvonline.hu

Autóalkatrész kiszállító

Hozzáadva: 2017.09.29.
Hirdetés azonosító: 1193287

Magyar tulajdonú, stabil vállalati háttérrel rendelkező autóalkatrészeket forgalmazó és értékesítő partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • Budapestről történő kiszállítás kirendeltségekbe és partnereknek
  • A rendelt áru pontos kiszállítása a vevő telephelyére.
  • A kiszállított áru ellenértékének átvétele, annak pontosan történő elszámolása.
  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése.

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Kiszállító munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alapbér + cafeteria + jelenléti bónusz
  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!