www.cvonline.hu

Autóalkatrész kiszállító-értékesítő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 959895

Partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladat:

  • Országosan történő kiszállítás kirendeltségekbe és partnereknek kisfurgonnal

  • A rendelt áru pontos, gyors állagmegóvó csomagolása, kiszállítása a vevő telephelyére, a kirendeltségre érkezett áruk tételes átvétele, fogadása, raktári polcra helyezése

  • A kiszállított áru ellenértékének átvétele, annak pontosan történő elszámolása

  • Az árut kísérő számláknak az áruval együtt történő kezelése

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány

  • Vezetési gyakorlat

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Középfokú végzettség

  • Műszaki érdeklődés

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság

  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés

  • Középfokú autós műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Fix fizetés

  • Stabil vállalati háttér

  • Fiatalos, dinamikus csapat

  • Gépjármű biztosítása munkaidő alatt

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése