www.cvonline.hu

Autóalkatrész kiszállító-értékesítő

  • A hirdetés 231 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piac-vezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

BÉKÉSCSABÁN

KISZÁLLÍTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

·         a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinkhez

·         a rád bízott értékekkel hiánytalanul elszámolj

·         alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot ügyfeleinkkel

·         kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünk alapértékeit

Amit Tőled elvárunk:

·         minimum 3 év gépjárművezetői tapasztalatot szereztél

·         gyorsan megtalálod a közös hangot bárkivel

·         céljaid eléréséhez hosszú távra tervezel

·         rendelkezel középfokú végzettséggel és „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit Neked kínálunk:

·         versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk

·         jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz

·         minden évben új kiszállító autókat vásárolunk

·         mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)

·         korszerű eszközökkel dolgozunk (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)

·         évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program

·         betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk

·         céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod

·         kiszámítható és tervezhető prémiumrendszert kínálunk Neked.

Csatlakozz hozzánk!

Helyek Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő