Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Autóalkatrész kiszállító-értékesítő (Tapolca)

  • Frissítve 2 napja

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalótfoglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

TAPOLCÁN

KISZÁLLÍTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinkhez
  • a rád bízott értékekkel hiánytalanul elszámolj
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot ügyfeleinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünk alapértékeit

Amit Tőled elvárunk:

  • minimum 3 év gépjárművezetői tapasztalatot szereztél
  • gyorsan megtalálod a közös hangot bárkivel
  • céljaid eléréséhez hosszú távra tervezel
  • rendelkezel középfokú végzettséggel és „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • minden évben új kiszállító autókat vásárolunk
  • mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • korszerű eszközökkel dolgozunk (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • kiszámítható és tervezhető prémiumrendszert kínálunk Neked.

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Munkavégzés helye 8300 Tapolca Dózsa György út 34
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tapolca