www.cvonline.hu

Autóalkatrész kiszállító-értékesítő (Baja)

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

BAJÁN

KISZÁLLÍTÓ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinkhez
  • a rád bízott értékekkel hiánytalanul elszámolj
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot ügyfeleinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünk alapértékeit

Amit Tőled elvárunk:

  • minimum 3 év gépjárművezetői tapasztalatot szereztél
  • gyorsan megtalálod a közös hangot bárkivel
  • céljaid eléréséhez hosszú távra tervezel
  • rendelkezel középfokú végzettséggel és „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • minden évben új kiszállító autókat vásárolunk
  • mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • korszerű eszközökkel dolgozunk (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • kiszámítható és tervezhető prémiumrendszert kínálunk Neked.

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Munkavégzés helye 6500 Baja Szegedi út 64.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Baja