www.cvonline.hu

Autóalkatrész készletgazdálkodó – Dunakeszi

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Autóalkatrész készletgazdálkodó

Feladatok:

  • Autóalkatrészek rendelések leadása a beszállítókhoz.
  • Beszállítói adatbázisok és árak kontrollja.
  • Autóalkatrészek beszállítói visszáru kezelése.
  • A beszállítóktól érkező áruk megfeleltetése.
  • Nyitott szállítói rendelések kezelése, ellenőrzése.
  • Reklamációk és visszáru kezelése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Áremelés készítése, javaslattétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzetség, felsőfokú végzetség előny
  • Autóalkatrész alapismerete előny
  • MS Office ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki affinitás
  • Stressz – és monotónia tűrése
  • Nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Feladatoknak megfelelő egyéb juttatások
  • Szakmai képzése
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:
2120 Dunakeszi, Pallag utca 43. (közvetlenül a Volánbusz 305, 306-os buszjárat megállójánál)
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő