www.cvonline.hu

Autóalkatrész értékesítő

A UFleet Kft. több mint 15 éves piaci jelenléttel rendelkező budapesti telephelyű gépjármű
flottakezelő és autóalkatrész importtal foglalkozó cégünk keres az autóalkatrész kereskedelemben
jártas

AUTÓALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

és területi munkában tapasztalattal rendelkező képviselőt a következő feladatok elvégzésére:

  • Autóalkatrész értékesítés, beszerzés
  • Telephely vezetői feladatok ellátása
  • Meglevő ügyfelek kezelése
  • Új szerviz partnerek felkutatása
  • Nap szintű operatív ügyfél kapcsolattartás
  • Árajánlat készítés

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Műszaki érzék
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Autók szeretete
  • Informatikai tudás (Microsoft Word, Excel,)
  • Felhasználói szintű program használat
  • Vezetői engedély
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem, havi jutalék, éves bónusz
  • Fizetési keret 150.000-250.000.- HUF

A munkavégzés helye:
Budapest XVI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre lehet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök, Kereskedelem / Értékesítés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest