www.cvonline.hu

AUTÓALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ - TECHNIKUS

  • A hirdetés 878 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat DAF és IVECO márkák országos és teljeskörű szervizelését és alkatrészellátását.

Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 400 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Budapest XI.ker. Hunyadi János úti telephelyünkre

munkatársat keresünk.

Feladatkörök:

  • szerviz részére alkatrészek beazonosítása, rendelése, kiadása
  • a napi munka során felmerülő műszaki kérdések megoldása
  • autósbolti ügyfelek kiszolgálása, árajánlatok készítése
  • telefonos ügyfélszolgálat

Alapkövetelmények (amelyek megléte nélkül nem érdemes megpályázni az állást):

  • gépjármű technikai szakirányú végzettség
  • járműalkatrész ismeret
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • német és/vagy angol nyelvismeret
  • tehergépjármű és busz alkatrészismeret

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, sikerorientált csapatban történő munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • jó kereseti lehetőség
  • jelentős béren kívüli juttatások
  • nemzetközi hátterű cég által nyújtott stabil munkahely
  • kiváló munkakörülmények, jó munkahelyi légkör

Jelentkezés fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő