www.cvonline.hu

Autóalkatrész értékesítő (Budapest)

  • A hirdetés 237 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piac-vezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növeke-désnek köszönhetően cégünk

BUDAPESTEN

AUTÓALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • Az Unix Autó Kft. partnereitől érkező egyedi megrendelések kiszolgálása
  • Egyedi és gyári alkatrészek megkeresése kereső programokkal
  • Alkatrész értékesítés támogatása belsős kollégák felé
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése és kezelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Román nyelvtudás előny!
  • Autóalkatrész értékesítésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalat (nem elvárás)

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk
  • Jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • Mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabát)
  • Korszerű eszközökkel dolgozunk (vonalkód-olvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • Évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • Betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • Céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • Kiszámítható és tervezhető prémiumrendszert kínálunk Neked

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő