www.cvonline.hu

Autóalkatrész értékesítő – Dunakeszi

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Dunakeszi központunkba gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

autóalkatrész értékesítő

pozícióba.

Feladatok:

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése.
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés.
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás.
  • Termék promóció.
  • Reklamációs ügyintézés.
  • Régión belüli készlet - és árinformációk összegyűjtése, elemzése, riportálása a vezető felé.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Erős autóalkatrész ismeret.
  • Autóalkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és teljesítményarányos jutalék.
  • Szakmai képzések.
  • Béren kívüli juttatás.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti e-mail címre a pozíció tárgyban történő megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő