www.cvonline.hu

AUTÓALKATRÉSZ BESZERZŐ – ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 819 napja lejárt

A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat DAF és IVECO márkák országos teljeskörű szervizelését és alkatrész ellátását.
Vállalatunk hat regionális képviseletével közel 400 munkatársat foglalkoztat és ezáltal a legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.
Cégünk a legmodernebb technikai felszereltségével és szolgáltatásaival korlátlan mobilitást garantál a személygépkocsi és haszongépjármű területen.

A Pappas Auto klasszisokkal vezet!

Autóalkatrészes csapatunkba gyakorlott, motivált munkatársat keresünk

AUTÓALKATRÉSZ BESZERZŐI – ÜGYINTÉZŐI

munkakörbe.

Munkavégzés helye: XI. Hunyadi János úti haszonjármű üzemünk

Feladatkörök:

  • Napi és raktárfeltöltő rendelések összeállítása
  • Raktári adminisztráció, számlák bevételezése, kezelése
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal
  • Raktári mérőszámok figyelése, szinten tartása és javítása a célok elérése érdekében

Követelmények:

  • műszaki területen hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • használható aktív német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség, problémamegoldó készség, rugalmasság

Feltétlen előnyt jelent:

  • szakirányú raktár logisztikai végzettség
  • jármű és alkatrész ismeret
  • autóalkatrész kereskedelemben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, sikerorientált csapatban történő munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • átlag feletti kereseti lehetőség
  • jelentős béren kívüli juttatások
  • nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely
  • kiváló munkakörülmények, jó munkahelyi légkör

Jelentkezés fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő