www.cvonline.hu

AUTÓ FELVÁSÁRLÓ

  • A hirdetés 592 napja lejárt

 A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező
AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

munkakörbe munkatársat keres újonnan nyíló PÉCSI telephelyére.
Autókkal dolgozni szerető, műszaki és típus ismerettel rendelkező munkatársat keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • gépjármű-felvásárlás, és az ezzel kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, elkészítése;
  • a járművek műszaki és esztétikai állapotának felmérése, az esetleges javításokra javaslattétel;
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása, próbautak és üzletkötés lebonyolítása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség (műszaki végzettség előny);
  • autók általános ismerete, autópiaci ismeretek (autószerelői tapasztalat előny);
  • autóiparban, ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat előny;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • megbízhatóság, rugalmasság;
  • ügyfélbarát attitűd;
  • jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • hajlandóság a szabadban történő munkavégzésre, utazási hajlandóság;
  • váltott műszakban történő munkavégzés, napi 12 órás és esetenként szombati munkavégzés vállalása;
  • angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • képzési programok;
  • változatos, aktív munkavégzés;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport; karrierlehetőség;
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

Munkavégzés helye:
Autocentrum AAA AUTO Kft., Pécs

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a Jelentkezés gombon keresztül.

Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő