www.cvonline.hu

Autó- és gumiabroncs szerelő

  • A hirdetés 951 napja lejárt

munkatársat keresünk

 Az Eurotrade Kft. Kistarcsai csomópontjában található telephelyén az újonnan kialakított haszongépjármű szervizbe, autó- és gumiabroncs szerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk.

Feladatok:

  • gépjárművek garanciális és garancián túli javítása, karbantartása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata során felmerült autószerelői munkák elvégzése
  • hibafeltárás diagnosztikai műszerek használatával
  • tehergumiabroncs cseréjének, szerelésének szakszerű elvégzése a biztonsági előírások betartása mellett
  • gumiabroncsok mozgatása
  • hiba feltárása, javítása

Követelmények:

  • autószerelő végzettség vagy gumiszerelő szakmunkásvizsga vagy azzal egyenértékű OKJ-és bizonyítvány
  • haszongépjármű javítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • tehergépjármű abroncsok szerelésében tapasztalat
  • precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • C,E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos mozgó bér, jutalom
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kistarcsai telephelye, az MO kistarcsai csomópontjánál, (Külső raktárkörút 1.)

Munkaidő:

heti 40 órás munkaidő.

Az alábbi e-mail címen.

Körösi István
Tel.: 36/20 312-8612

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő