www.cvonline.hu

Autó értékesítő

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Toyota és Citroen márkáinkhoz, egyre növekvő feladatainkhoz keresünk megbízható, ügyfélháttérrel rendelkező, vállalatok, gépkocsi értékékesítési területen sikereket elérni vágyó

autó értékesítő

munkatársat, munkatársnőt.

Feladatok:

  • Autók értékesítése, kezelése
  • Autók értékesítésével kapcsolatos adminisztráció
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfél szerzése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, rutinos vezetés
  • Idegen nyelv ismerete
  • Számítástechnikai ismeret
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Értékesítés területén szerzett gyakorlat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • PSA vagy /és TOYOTA értékesítési tapasztalat
  • Progression ismeretek előny jelentenek

Előny:

  • Finanszírozási és biztosítási területen szerzett gyakorlat, ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkavégzés,
  • Professzionális szakmai háttér,

Szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő