www.cvonline.hu

Ausztriai fémipar, gyártás, termelés - CNC

  • A hirdetés 307 napja lejárt

AUSZTRIAI MUNKÁK FÉMIPAR, GYÁRTÁS, TERMELÉS TERÜLETEKEN
Osztrák partnerünk TÁRSALGÁSI SZINTŰ NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkező tapasztalt szakmunkásokat keres hosszú távra.

Keresett szakemberek:

CNC-marós, CNC-esztergályos, hegesztő, lakatos.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • társalgási szintű német nyelvtudás
  • legalább 2-3 év friss szakmai tapasztalat
  • saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz
  • bankszámlaszám, amelyre a fizetés érkezik

Sikeres interjún való részvétel után a partnercégünk is felveszi telefonon keresztül a kapcsolatot a jelentkezővel, ezért fontos a német nyelvtudás. Ezenkívül a munkáltató is osztrák vagy német lesz.

Munkavégzés részletei (a munkavégzés pontos helye stb.) mindig az ajánlat megküldése előtt derül ki, ezt a munkáltató közli a jelölttel.

Munkaidő heti 40 óra, de a legtöbb helyen túlóra lehetséges.

Fizetés 11-12 eurótól/óra, valamint egyéb juttatás a szállás, étkezés, utazás finanszírozására. Körülbelül havi nettó 1800-1900 euró kereshető meg, és e felett még jár a szállástámogatás.

Szállást a munkáltató előre lefoglalja, 1-2 ágyas szobában történik az elhelyezés.

Indulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (szállás, utazás, étkezés). A munkáltatótól lehetőség van előleget kérni abban az esetben, ha az első 2 heti munkateljesítményével elégedettek.
Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 660000
Elvárt nyelvtudás Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Mérnök üzletkötő (fémipar)

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...

Termelés programozó

Starjobs Magyarország

Műanyag feldolgozással foglalkozó partnerünk me...

Junior műszakvezető (fémipar) - Győr (Referenciaszám: HM-2139)

Man at Work Kft.

Feladatok: Termelési tervhez igazodva a műszak ...
Győr, Győr-Moson-Sopron