www.cvonline.hu

Auditors wanted

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.27.
Hirdetés azonosító: 955169

A worldwide known Budapest based excellence center is looking for senior auditors!

Feladatok:

Depending on the experience and orientation, there are different opportunities related to reporting, statutory accounts, projects, balance sheet reconciliation etc.

Elvárások:

- At least 3 years of audit experience
- Fluent English knowledge
- Strong finance and accounting knowledge

Amit kínálunk:

- A quickly growing and changing environment
- Opportunity to work directly with the business
- Professional improvement opportunity

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján