www.cvonline.hu

Auditor

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Jelige: 2015_EB_AUDITOR

Auditor

Feladatok:

  • Legyártott és félkész termékek vég-, illetve folyamatközi ellenőrzése, auditálása
  • Mérőeszközök kezelése (tolómérő, mikrométer, magasságmérő, stb.)
  • Labormérések elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (bejövőáru-ellenőrzés, minőségügy, labor, mérőeszköz-felügyelet)
  • Napi kapcsolat a gyártással
  • Hibák analizálása
  • Dokumentumrendszer kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Döntési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes (Excel-, Word-, Outlook-) ismeret
  • 3 illetve 4 műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség, flexibilitás

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő