www.cvonline.hu

AUDITOR

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

AUDITORT

keresünk.

Feladatok:

  • külső és belső auditok, inspekciók lebonyolítása, beszállítók minősítése;
  • reklamációk kezelése;
  • gyógyszergyártásra vonatkozó dokumentációk nyomon követése, telephelyi szintű szabályozások elkészítése, bevezetése.

Elvárás:

  • Gyógyszerész, vegyész, biomérnök, biológus végzettség;
  • 1-3 éves gyógyszeripari tapasztalat;
  • GMP ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol