www.cvonline.hu
Auditor gyakornok (Referenciaszám: PJ4892)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1082103
lejárt

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Auditor gyakornok

Feladatok:
- A belső auditért és működési kockázatkezelésért felelős személy munkájának támogatása
- Közreműködés belső auditokban (adatgyűjtés, szervezés, dokumentálás)
- Üzleti folyamatok áttekintése, az ellenőrzési pontok eredményeinek nyomon követése, kiértékelése
- Operatív kockázati incidensekkel kapcsolatos adatgyűjtés, hatás elemzés
- Rendszeres riportok elkészítése, az eredmények elemzése és értékelése
- Jelentésekhez szükséges adatok összegyűjtése, prezentációk elkészítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon
- Haladó MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint)
- Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Jó analitikus készségek, logikus gondolkodás
- Dinamikus személyiség, jó problémamegoldó készség

Amit partnerünk kínál:
- Dinamikus, multinacionális munkakörnyezetben dogozhatsz
- Széles körű szakmai tapasztalatokra tehetsz szert
- Tanulmányaid mellett rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.