www.cvonline.hu

Auditor / FMEA moderátor

  • A hirdetés 971 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamat FMEA-k készítése és aktualizálása esetén az FMEA team koordinálása
  • Éves P-FMEA átvizsgálások megtervezése és azok végrehajtása az FMEA teammel közösen
  • VDA 6.3 szerinti belső folyamatauditok éves tervének összeállítása és terv szerinti végrehajtása
  • A VDA 6.3 szerinti végrehajtott belső folyamatauditok eredményeinek rögzítése a vállalat központi adatbankjában,
  • A folyamatauditok intézkedéseinek nyomon követése és státuszának riportálása havi szinten a menedzsment felé

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (minőségügyi szakirány előny)
  • VDA6.3 szerinti auditori végzettség (VDA QMC általi regisztráció előny)
  • VDA6.3 folyamatauditok végzésében legalább 1-2 éves tapasztalat
  • FMEA koordinátori/moderátori képzettség és legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • IQRM szoftver kiváló ismerete, Microsoft Word, Excel, és Outlook szoftverek felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol