www.cvonline.hu

AUDITOR / FMEA MODERÁTOR (6737)

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Auditor / FMEA moderátor
munkatársat.

Feladatok:
•Folyamat FMEA-k készítése és aktualizálása esetén az FMEA team koordinálása
•Éves P-FMEA átvizsgálások megtervezése és azok végrehajtása az FMEA teammel közösen
•VDA 6.3 szerinti belső folyamatauditok éves tervének összeállítása és terv szerinti végrehajtása
•A VDA 6.3 szerinti végrehajtott belső folyamatauditok eredményeinek rögzítése a vállalat központi adatbankjában,
•A folyamatauditok intézkedéseinek nyomon követése és státuszának riportálása havi szinten a menedzsment felé

Elvárások:
•Egyetemi/főiskolai végzettség (minőségügyi szakirány előny)
•VDA6.3 szerinti auditori végzettség (VDA QMC általi regisztráció előny)
•VDA6.3 folyamatauditok végzésében legalább 1-2 éves tapasztalat
•FMEA koordinátori/moderátori képzettség és legalább 1-2 éves tapasztalat
•Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
•IQRM szoftver kiváló ismerete, Microsoft Word, Excel, és Outlook szoftverek felhasználói szintű ismerete

Pozíció területe(i):
•Minőségügy

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!
További információért hívja Fekete Mariann-t. Tel.: 70/4550215