www.cvonline.hu

Audit Training Manager [ST-DA02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1032828

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgálati, vezetési tanácsadási, pénzügyi tanácsadási, kockázatkezelési és adó tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalata

Feladatok

- Az audit metodológiák oktatása
- Belső oktatások tartása: könyvvizsgálat, IFRS, számviteli képzések
- Metodológiákkal kapcsolatos változások kommunikálása
- A dokumentációs rendszer fejlesztéséhez kapcsolódó bevezetések koordinálása
- Könyvvizsgálók szakmai támogatása és fejlesztése

Elvárások

- Egyetemi, főiskolai diploma (közgazdász, vagy pénzügy-számvitel)
- 5+ év tapasztalat a könyvvizsgálat területén
- Preferáltan okleveles könyvvizsgálói végzettség, vagy mérlegképes könyvelő végzettség, Dip IFR diploma
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, valamint szervező képesség
- Jó kapcsolatteremtő képesség és prezentációs készség
- Energikus személyiség

Előny

- ACCA

Egyéb

Lehetőség az auditmunkában történő részvételre.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió