www.cvonline.hu

Audit Manager [ST-AA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.05.
Hirdetés azonosító: 708047

Focus consulting

Our client

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgáló és üzleti tanácsadó cége. Hozzájuk keresünk Audit Manager pozícióba munkatársat.

Tasks

- Könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- A könyvvizsgálati munkák dokumentálásának ellenőrzése
- Audit munkatársak munkájának ellenőrzése és támogatása
- Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
- Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése
- Munkatársak képzésében való részvétel
- Munkatársak értékelésében való aktív részvétel.

Requirements

- Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma)
- 5 év releváns tapasztalat könyvvizsgálat területén Big4-nál
- Okleveles könyvvizsgálói vagy ACCA végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete
- Könyvvizsgálati megbízások megfelelő szakmai irányítás
- Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
- Határozottság és jó kommunikációs képesség
- Mind csapatmunkára, mind pedig önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió