www.cvonline.hu
Audit koordinátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 748688
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Auditok teljeskörű előkészítése

 - Helyszín biztosítása, agenda és a szükséges   dokumentumok elkészítése, biztosítása

 - Résztvevőkkel való kapcsolattartás

 - Auditriport készítése, szükséges lépések dokumentálása

 - Az ágazat belső és ügyfélauditjainak koordinálása

 - Az auditok eredményeinek nyomonkövetése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - 1-3 év releváns tapasztalat

 - Auditmenedzsment ismeretek

 - ITIL-ben való jártasság

 - MS Office alkalmazások alapos ismerete

 - Tárgyalóképes német és erős középfokú angol nyelvtudás

Előny: ICT szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79902

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió