www.cvonline.hu

Audit Consultant (bank-befektési terület)

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Partnerünk, a világ egyik vezető tanácsadó cége saját csapatába keres belső ellenőrzési területre banki vagy befektetési területen tapasztalt kollégát.

Feladatok:
  • Belső ellenőrzés végrehajtása MiFID hatálya alá eső szervezeteknél
  • Preaudit adatgyűjtés, az adatok feldolgozása, értékelése, összefoglaló jelentések és dokumentáció készítése
  • Együttműködés a vizsgált bankok és pénzintézetek szakmai képviselőivel
  • A külső és belső szabályzatokban foglalt előírások betartásának ellenőrzése
  • A kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása és értékelése a vizsgált területeken és folyamatokban, javaslatok megfogalmazása a hiányosságok kezelésére
  • Alkalmanként külföldi és vidéki auditokon, projekteken való részvétel (maximum 10-20%-ban)
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (preferáltan pénzügy/számvitel szakon)
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (pl. befektetési szolgáltatási vagy alapkezelőnél szerzett internal audit tapasztalat, banki treasury területen, bróker cégnél szerzett tapasztalat, stb.)
  • MiFID I, MiFID II/MiFIR rendeletek ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvismeret
  • Magabiztos MS Office felhasználó (Excel, Word)
  • Remek kommunikációs és helyzetfelismerő képesség
  • Precizitás és kiváló analitikus készség
Amit ajánlunk:
  • Vonzó, versenyképes fizetés és juttatások
  • Kidolgozott karrierút és remek előrelépési lehetőségek
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő