www.cvonline.hu

Audiológus szakellátó/gyógyászati segédeszköz értékesítő

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, a piacon meghatározó szerepet betöltő egészségügyi szolgáltató cég elsősorban budapesti székhelyére munkatársat keres, de az ország egész területére várja a jelentkezőket:

audiológus szakellátó/gyógyászati segédeszköz értékesítő

munkakörbe

Feladatok:

  • Egyénre szabott hallásgondozás és hallás rehabilitáció
  • Gyógyászati segédeszköz értékesítés
  • Megfelelő üzletmenet biztosítása
  • Rendszeres továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Erős értékesítési szemlélet
  • Problémamegoldás, stressz-tűrő képesség
  • Számítógépes adminisztrációban szerzett jártasság
  • Pontosság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Audiológus és/vagy GYSE végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil gazdasági háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, profi csapat
  • Versenyképes fizetés, plusz jutalék

Kérjük, fényképes és bérigénnyel ellátott önéletrajzát küldje el részünkre, az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő