www.cvonline.hu

Au Pair

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Au Pairt

keresünk hosszú távra Ausztriába, Salzburgi régióba, nem messze Salzburg várostól

Amit nyújtanak az Au-pairnek:

családi házban bentlakást, a földszinten berendezett saját szobával, Tv-vel, fürdővel és mosdóval Internet hozzáférés teljes ellátás a szabadság ideje alatt is nyelvtanulási lehetőség, szükség esetén nyelvtanfolyam biztosítása (délelőtt vagy délután).

2 hét/év fizetett szabadság (előre egyeztetve lehet kivenni) a teljes ellátáson túl havi 500 Euro fizetés ha a család Magyarországra utazik, akkor esetenként lehetőség van a hazajutásra, természetesen térítésmentesen bejelentett lakcím, ezáltal egészségügyi ellátásra jogosult utazásokon való részvétel heti 2 nap szabadság (nem mindig hétvége) autó használat megbeszélés szerint.

Elvégzendő feladatok:

az időbeosztás rugalmas

többnyire hétköznapi munkavégzés maximum heti 30-40 órában, ami függ a napi teendőktől, azonban alkalmanként érintheti a hétvégét is mivel a baba még csecsemő, ezért elsősorban a házimunka és az irodai kisegítés lenne a fő irányvonal, a baba körüli teendők jelenleg csekély mértékűek, de természetesen erre is számítani kell (pl. gyermekfelügyelet változó időpontban, napi sétáltatás, levegőztetés, ételmelegítés stb.) könnyű házimunka elvégzése a családi házban, minden, amit otthon is szükséges megcsinálni (felmosás, portörlés, porszívózás, mosás, vasalás - főként ingek, gyerekruha, egyszerűbb ételek elkészítése, hulladékgyűjtők kiürítése, kis bevásárlás stb), heti 1 alkalommal irodatakarítás a család Magyarországon történő tartózkodása esetén szintén feladat a ház körüli teendők, illetve a gyerekfelügyelet utazások, nyaralások alkalmával minimális gyerekfelügyelet.

A család elvárása a jelentkezővel szemben:

kedves, szereti a gyerekeket, talpraesett, rugalmas, szorgalmas, precíz, tisztaság és rendszerető, vidám, tud gondoskodni saját magáról, rendben tartja a saját szobáját, ruháit is gyermekek melletti tapasztalat jó, ha van, de nem feltétel, pl. magyarországi bébiszittelés minimum érettségi, de egyéb felsőfokú végzettség előnyt jelent a családban magyarul beszélnek, de a mindennapi teendők intézése miatt legalább egy erős alapszintű német nyelvtudás az elvárás, inkább középfokú minimum 1 éves időtartam, a későbbiekben állandó irodai munkavállalás is lehetséges jogosítvány szükséges, vezetői tapasztalattal orvosi alkalmassági igazolás érvényes erkölcsi igazolás.

A fényképes szakmai önéletrajzot e-mailben kérjük.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német