www.cvonline.hu

Átvitel-technikai/mikrohullámú üzemeltető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.12.29.
Hirdetés azonosító: 994272

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, a magyar telekommunikációs piac egyik meghatározó szolgáltatója Mikrohullámú Üzemeltető/Átvitel-technikai üzemeltető pozícióba keres szakembert.

Feladatok:

-Mikrohullámú adat- és átvitel-technikai berendezések üzemeltetése
-Mikrohullámú átviteltechnikai-összeköttetések, szolgáltatások felmérése, konfigurálása, helyszíni létesítése, módosítása és leszerelése
-Rendszerekben jelentkező, vagy bejelentett hibák elhárítása
-Tevékenységek adminisztrálása, nyílvántartása
-Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

-Középfokú távközlés-technikai szakmai képzettség
-Átvitel-technikai ismeretek
-Hang szolgáltatások ismerete (PSTN, ISDN, Voip)
-Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
-Alapfokú angol nyelvismeret
-"B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Versenyképes fizetés
-Dinamikus csapat
-Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a