www.cvonline.hu

Átcsomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 766098

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Átcsomagoló

Feladatok:
  • Alapanyagok raktárból való átvétele,
  • az anyagok leírás szerinti átcsomagolása,
  • göngyöleg kezelése,
  • esetlegesen helyettesítései feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség,
  • MS Office, SAP felhasználói szintű ismerete,
  • elektronikus alkatrészek ismerete,
  • jó fizikum, terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • megfelelő munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió