www.cvonline.hu
Átcsomagoló – Diákmunka (Referenciaszám:PJ2568)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 693533

XXII. kerületi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Átcsomagoló - Diákmunka

Feladatok:
Gyógyszerek másodlagos átcsomagolása az előírásoknak megfelelően
- Címkézés
- Az átcsomagolás során észlelt eltérések jelentése

Elvárások:
- Betöltött 18. életév

- Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Minimum heti 2 munkanap vállalása (munkaidő: 6.30 és 15:00 között)
- Precíz, megbízható személyiség

Munkavégzés helye: 22. kerület, jól megközelíthető 33-as, 133-as busszal.

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.