www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.
A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörsre vagy a XVII. kerületbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Asztalos

(teljes vagy részmunkaidő)

Feladatok:

  • Szerelés, kiállítás folyamatos gondozása
  • Áruházi karbantartás
  • Helyszíni felmérés (konyha)
  • Reklamációk felvétele

Amit elvárunk:

  • Asztalos tapasztalat min. 2 év
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • Önállóság, rugalmasság, dinamikus személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Budaörs asztalos” / „XVII. asztalos”)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő