www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Budapest XVII. kerületben lévő generálkivitelező cég keres asztalos, szerelvényező, befejező munkáihoz, kreatív, helyszínen és műhelyben is dolgozni tudó munkatársakat– az alábbi munkakörbe:

Asztalos

Főbb feladatok, munkák:

  • Bútorok készítéséhez szükséges anyagok kiírása, megrendelése.
  • Bútorok összeszerelése, előkészítése, szükség szerinti felületkezelése.
  • Helyszíni összeszerelések.
  • Befejező munkák épületeken. pl. karnisok, szerelvények felfúrása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kivitelezésben végzett legalább 2 éves szakmai gyakorlat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Önmegvalósítási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő