www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 201 napja lejárt

Asztalos

munkatársat keresünk újpesti és nagytarcsai üzemünkbe, biztonsági ajtógyártási üzletágunkhoz

Vidéki munkavállalók jelentkezését is várjuk, lakhatás megoldható.

Cégünk speciális biztonsági ajtók gyártásához, ill. beépítéséhez keres szakképzettséggel és minimum 3-5 év munkatapasztalattal rendelkező munkatársat.

A területen szerzett tapasztalat elvárás, így első sorban azok jelentkezését várjuk, akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben!

Feladatok:

  • nyílászárók burkolatának képzése
  • hőprés- és egyéb asztalos szakipari gépek használata
  • dekorburkolatok méretezése, felvitele
  • mart és rátét minták készítése
  • szegő-, takarólécek gyártása
  • esetenként részvétel az ajtók beépítésénél

Előny:

  • kifejezetten biztonsági ajtók gyártásával, beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • nyílászárók beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat

A jelentkezésben kérjük megadni a fizetési igényt is!

Tárgy: Asztalos munka jelentkezés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő