www.cvonline.hu

Asztalos

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Bayern
Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

Bútorasztalost

Az Ön feladatai:

  • bútorok gyártása műhelyben, és összeszerelése vevőknél
  • felületkezelés (lakkozás)

Amit Öntől várunk:

  • iskolai végzettség asztalosként
  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • tapasztalat előnyt jelent
  • saját autó előny
  • önálló munkavégzés
  • kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

  • munkabér: 1950-2000 euró havi nettó bér
  • szállást a munkaadó cég szervezi, a szállás díja levonásra kerül a hónap végén a fizetésből
  • előleg heti 150-200 euró, ha szükséges
  • túlórázási lehetőség
  • munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben.
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!