www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 269 napja lejárt

Bútorgyártásban gyakorlott

asztalos

(Csepeli belsőépítészeti gyártó cég)

Feladat:

  • Egyedi és kis szériás minőségi bútorok gyártása a csepeli üzemben
  • Megegyezés alapján, németországi helyszíni szerelés

Feltételek:

  • Szakirányú végzettség, több éves tapasztalat, és az önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége.
  • Pontosság, megbízhatóság.

Előny:

Az asztalos pozíció esetében:

  • Helyszíni szerelési tapasztalat, német nyelvtudás, B, vagy C kategóriás jogosítvány, külső, esetenként németországi kiküldetés vállalása.

Amit kínálunk:

  • Stabil hazai és német megrendelés állománnyal rendelkező cég
  • 8 órás, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Kiemelt bérezés
  • Kulturált üzemi munkakörülmények, megbecsülés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Kisvállalati tanácsadó - Dunakeszi

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Dunakeszi

Prémium banki tanácsadó - Bécsi út

Budapest

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatá...