www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 180 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Asztalos

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • bútorok gyártása, javítása, összeállítása, szerelése
  • együttműködés, segítségnyújtás a Hotel további személyzetének

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • kedves, udvarias személyiség
  • terhelhetőség, jó fizikummal rendelkezzen
  • több éves tapasztalat

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • nívós helyen hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban, vagy megbeszélés szerint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő