www.cvonline.hu

Asztalos

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Bayern
Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

Bútorasztalost

Az Ön feladatai:

– Bútorok gyártása műhelyben, és összeszerelése vevőknél
– Felületkezelés (lakkozás)

Amit Öntől várunk:

– iskolai végzettség asztalosként
– kommunikációs szintű német nyelvtudás
– tapasztalat előnyt jelent
– saját autó előny
– önálló munkavégzés
– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

– munkabér: 1950-2000 euró havi nettó bér
– szállást a munkaadó cég szervezi, a szállás díja levonásra kerül a hónap végén a fizetésből
– előleg heti 150-200 euró, ha szükséges
– túlórázási lehetőség
– munkaszerződés
– német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!