www.cvonline.hu

Asztalos

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1017658

Országos lefedettséggel rendelkező létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoport munkatársakat keres a következő munkakör betöltésére:
Feladatok:

  • általános karbantartási feladatok ellátása
  • irodaház (bér irodaház, cégek székházai) üzemeltetési feladatainak ellátása

Elvárások:
  • általánosan szakmunkás bizonyítvány (vagy technikusi bizonyítvány)
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • karbantartási és üzemeltetés területen folyamatosan végzett munka esetén minimum 2 év
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • főállású, heti 40 órás munkaviszony, havi fix bér+túlóra lehetőség

Előnyök:
  • szakirányú végzettség
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelvtudás

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát várjuk! A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió