www.cvonline.hu

ASZTALOS ÜZEMVEZETŐ

Feladatok:

  • Látványtervek, rajzok készítése
  • Gyártás előkészítése, irányítása, ellenőrzése
  • Alapanyagigény meghatározása, megrendelése
  • Üzemszervezés, munkaszervezés
  • Gyártási folyamat ellenőrzése, határidők betartása
  • Ajánlatok kiadása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, munkák koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Vezetői képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeret

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon

Előny:

  • Idegen nyelv ismeret (Angol és német társalgási szinten)

Részletes fényképes önéletrajzot várunk a jelentkezőktől, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Közép-Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest