www.cvonline.hu

Asztalos - Passau, Nürnberg

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkavégzés helye: Németország – Passau, Nürnberg

Munkakezdés: azonnal (Passau 2016.10.24., Nürnberg 2016.11.02.)

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Asztalost

Az Ön feladatai:

  • téli kertek, ablakok, bútorok gyártása, összeszerelése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • asztalos végzettség és munkatapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • fizikai képesség
  • saját autó (B kategóriás jogosítvány)

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: kb. nettó 1950-2000 euró / hó (40 munkaóra / hét)
  • munkáltató által biztosított szállás (munkavállaló fizeti)

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!