www.cvonline.hu

Asztalos - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 856011
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországba németül beszélő, önállóan dolgozni tudó asztalost keresünk.

Feladatkör, felelősségek:    •- Standok építése, ablakok elhelyezése kiállításokon

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Asztalos végzettség vagy szakmai tapasztalat

• Szakmunkás bizonyítvány

• Hosszútávú munkában gondolkozás

• Korrektség, megbízhatóság

• Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szakmai nyelv ismerete

• A jelentkezéshez lehetőleg fényképes önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Magyarországon bejegyzett, építőipari és egyéb szolgáltatásokat nyújtó cég, amely 2007 óta aktív a németországi piacon.

Egyéb:    A megbízás magyarországi munkaviszonnyal, kiküldetésben történik.

A munkavégzés helye: Ulm melletti ablakgyártó üzem (Baden-Württemberg)

Munkaórák száma: havi 180 óra.

Munkabér: 10 EUR nettó/ óra.

A szállás ingyenes, az elhelyezés 2, 3, illetve 4 szobás lakásokban történik, csak a rezsiköltség kerül a fizetésből levonásra, ami általában kb. 20-30 €, télen valamivel magasabb. A munkahelyre történő bejutás a megbízó költségén történik.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.