www.cvonline.hu

Asztalos - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Asztalosokat

Az Ön feladatai:

– munkavégzés neves bútoráruházaknál

– bútorlapok méretre vágása műszaki rajz alapján

– bútorok összeszerelése, szétszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációképes német nyelvtudás

– asztalos végzettség

– több éves asztalos munkatapasztalat

– önálló, minőségi munkavégzés

– csaptszellem

– fizikai képesség

– saját autó (és B kategóriás jogosítvány)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: EG2 / EG3 besorolástól függően bruttó 9,61 – 11,23 euró / óra + max. nettó 32 euró kiegészítő (utazási költségtérítés, szállás költségtérítés) / nap

pl. 1 adókategória esetén kb. nettó 1900 euró / hó

– szálláskeresésben a munkáltató tud segítséget nyújtani

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!