www.cvonline.hu

Asztalos- Németország (német vagy angol nyelvtudással)

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1110411
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Asztalos szakembereket keresünk németországi munkavégzésre német vagy angol nyelvtudással.

Duties:

Német megbízónk részére keresünk asztalos szakembereket németországi munkavégzésre.

A szakember feladatai közé tartozik a konyhabeépítés is.

Requirements, skills:

• Megfelelő szakmai végzettség, szakmunkás bizonyítvány (sikeres kiválasztás esetén a bizonyítvány hivatalos német nyelvű fordítása szükséges)

• Minimum 1 év szakmai tapasztalat

• Kommunikációképes (legalább erős alapfokú) német vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Gräfen, Nerdlen

Known languages:

Kommunikációképes (legalább erős alapfokú) német vagy angol nyelvtudás

Short company info:

Megbízó cégünk németországi székhelyű vállalati tanácsadással foglalkozó cég, mely szakképzett munkaerő közvetítésére specializálódott Németország szerte.

Amit megbízó cégünk kínál:

• Heti 40 órás munkahét

• Fizetés: Bruttó 2200-2300 Euró/hó

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.